HHC Gummies 10mg

Kolové želé bonbonky pro milovníky Cola-Coly v kombinaci s 10 mg HHC (hexahydrokanabinolu). Sladké, lahodné a velmi účinné!

Balení obsahuje 10 ks želé, celkem tedy o obsahu 100 mg HHC. Obsah 1 ks bonbonku je 10 mg HHC.

Dle dostupných upozornění by dávka neměla překročit 2 ks denně.

HHC neboli Hexahydrokanabinol je doposud nejnovějším kanabinoidem v konopném průmyslu a to hlavně díky tomu, že svými blahodárnými a euforickými účinky se podle některých uživatelů podobá THC. Nyní ve verzi želé bonbonků s příchutí Coca-Coly!

Vyrobeno v České republice.

UPOZORNĚNÍ:
Výrobek je určen pro osoby starší 18 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Neužívejte, pokud jste alergičtí na konopí, HHC nebo související produkty. Tento výrobek není určen k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakýchkoli onemocnění. Gumové bonbony mohou představovat nebezpečí udušení. Užití je pouze a jen riziko uživatele. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Skladujte v chladném a suchém prostředí. Informace zde uváděné jsou pouze obecného informativního charakteru, získané z veřejně dostupných zdrojů.

SKLADEM

379,00 Kč